•  Аграгарадок Буйнічы Аграгарадок Буйнічы
  • Aграгарадок Вейна Aграгарадок Вейна
  • Aграгарадок Рэчкі Aграгарадок Рэчкі
  • Памятны знак К.Сіманаву Памятны знак К.Сіманаву
Галоўная / Раённыя службы / Упраўленне по землеўпарадкаванні Магілёўскага райвыканкама

Упраўленне по землеўпарадкаванні Магілёўскага райвыканкама

УПРАЎЛЕННЕ ЗЕМЛЕЎПАРАДКАВАННЯ

СТРУКТУРА УПРАЎЛЕННЯ ЗЕМЛЕЎПАРАДКАВАННЯ

Пасада

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Нумар кабінета

Рабочы тэлефон

Начальнік
упраўлення

Новікаў Аляксей Міхайлавіч

12

42-30-05

Намеснік начальника
упраўлення

Міхаленка Еўгенія Уладзіміраўна

12

42-30-05

Аддзел землеупарадкавання и зямельнага кадастра

Начальнік
аддзела

Петрусенка Ігар Лукіч

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Кабышев Виктор Иванович

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Дзямідава Анастасія Васілеўна

14

42-30-07

Аддзел арганізацыі і рэгулявання зямельных адносін

Начальнік
аддзела

Дзёмина Наталля Міхайлаўна

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Радзюкевіч Таццяна Анатольеўна

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Лаппо Елена Николаевна

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Долгушава
Таццяна Уладзімірауна

14

42-30-07

Графік прыему
грамадзян у упраўленні землеупарадкаванні Магілёўскага райвыканкама
на студзень 2020 года


п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Нумар кабінета

Дні прыёму, час

УПРАЎЛЕННЕ ЗЕМЛЕЎПАРАДКАВАННЯ

1

Новікаў Аляксей Міхайлавіч

Начальнік

12

серада
8.00-13.00

2

Міхаленка Еўгенія Уладзіміраўна

Намеснік начальника

12

панядзелак
8.00-13.00

Аддзел землеупарадкавання и зямельнага кадастра

3

Петрусенка Ігар Лукіч

Начальнік

14

панядзелак - пятніца
8.00-13.00

4

Кабышаў
Віктар Іванавіч

Галоўны спецыяліст

14

панядзелак
8.00-13.00

5

Дзямідава Анастасія Васілеўна

Галоўны спецыяліст

14

аўторак, 2,4,5 пятніца
9.00-13.00

Аддзел арганізацыі і рэгулявання зямельных адносін

6

Дзёмина Наталля Міхайлаўна

Начальнік

14

панядзелак, серада, чацвер, пятніца
8.00-13.00

7

Радзюкевіч Таццяна Анатольеўна

Галоўны спецыяліст

14

чацвер
8.00-13.00

8

Лапо
Алена Мікалаеўна

Галоўны спецыяліст

14

1,3 панядзелак, аўторак
8.00-13.00

9

Долгушава
Таццяна Уладзіміраўна

Галоўны спецыяліст

14

2,4,5 серада, пятніца
8.00-13.00


п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Найменне сельскага Савету

Дні і час

кансультаванне грамадзян
па зямельным пытянням

праца на тэрыторыі сумесна з старшыней сельсавета

1

Кабышаў
Віктар Іванавіч

Галоўны спецыяліст

Пашкаўскі

аўторак, чацвер, пятніца
8.45-13.00

аўторак, чацвер, пятніца
14.00-16.00

Махаўскі

2,4 серада
8.00- 13.00

2,4 серада
14.00-15.00

Сідаравіцкі

3,5 серада
9.00-13.00

3,5 серада
14.00-16.00

2

Дзямідава Анастасія Васілеўна

Галоўны спецыяліст

Буйніцкі

панядзелак, среда,
9.00-13.00

панядзелак, среда,
14.00-16.00

Падгор’еўскі

чацвер
8.45-13.00

чацвер
14.00-16.00

Сухарэўскі

1,3 пятніца
9.00-13.00

1,3 пятніца
14.00-16.00

3

Радзюкевіч Таццяна Анатольеўна

Галоўны спецыяліст

Палыкавіцкі

панядзелак, пятніца
8.00-13.00

панядзелак, пятніца
14.00-17.00

Княжыцкі

аўторак, 2,4 серада
8.00-15.00

аўторак, 2,4 серада
15.00-16.45

Заводска-слабодскі

3,5 серада
9.50-13.00

3,5 серада
14.00-15.30

4

Лапо
Алена Мікалаеўна

Галоўны спецыяліст

Мастоцкі

чацвер, 2,4 пятніца
9.00-13.00

чацвер, 2,4 пятніца 14.00-16.00

Вендаражскі

2,4 панядзелак
9.30-15.00

2,4 панядзелак
15.00-16.00

Дашкаўскі

серада, 1,3,5 пятніца
8.30-13.00

серада, 1,3,5 пятніца
14.00-15.50

5

Долгушава
Таццяна Уладзіміраўна

Галоўны спецыяліст

Кадзінскі

аўторак, чацвер
9.00-13.00

аўторак, чацвер
13.00-15.50

Семукацкі

3 серада
10.00-13.00

3 серада
14.00-15.30

Вейнянскі

панядзелак
9.00-13.00

панядзелак
14.00-16.20