• Aграгарадок Рэчкі Aграгарадок Рэчкі
  • Aграгарадок Вейна Aграгарадок Вейна
  •  Аграгарадок Буйнічы Аграгарадок Буйнічы
  • Памятны знак К.Сіманаву Памятны знак К.Сіманаву
Галоўная / Раённыя службы / Упраўленне по землеўпарадкаванні Магілёўскага райвыканкама

Упраўленне по землеўпарадкаванні Магілёўскага райвыканкама

Структура ўпраўлення землеўпарадкавання

Пасада

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Нумар кабінета

Рабочы тэлефон

Начальнік
упраўлення

Новікаў Аляксей Міхайлавіч

12

42-30-05

Намеснік начальника
упраўлення

Міхаленка Еўгенія Уладзіміраўна

12

42-30-05

Аддзел землеупарадкавання и зямельнага кадастра

Начальнік
аддзела

Петрусенка Ігар Лукіч

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Кабышев Виктор Иванович

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Дзямідава Анастасія Васілеўна

14

42-30-07

Аддзел арганізацыі і рэгулявання зямельных адносін

Начальнік
аддзела

Дзёмина Наталля Міхайлаўна

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Радзюкевіч Таццяна Анатольеўна

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Лаппо Елена Николаевна

14

42-30-07

Галоўны спецыяліст

Долгушава
Таццяна Уладзімірауна

14

42-30-07

Графік прыему
грамадзян у упраўленні землеупарадкаванні Магілёўскага райвыканкама
на студзень 2020 года


п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Нумар кабінета

Дні прыёму, час

УПРАЎЛЕННЕ ЗЕМЛЕЎПАРАДКАВАННЯ

1

Новікаў Аляксей Міхайлавіч

Начальнік

12

серада
8.00-13.00

2

Міхаленка Еўгенія Уладзіміраўна

Намеснік начальника

12

панядзелак
8.00-13.00

Аддзел землеупарадкавання и зямельнага кадастра

3

Петрусенка Ігар Лукіч

Начальнік

14

панядзелак - пятніца
8.00-13.00

4

Кабышаў
Віктар Іванавіч

Галоўны спецыяліст

14

панядзелак
8.00-13.00

5

Дзямідава Анастасія Васілеўна

Галоўны спецыяліст

14

аўторак, 2,4,5 пятніца
9.00-13.00

Аддзел арганізацыі і рэгулявання зямельных адносін

6

Дзёмина Наталля Міхайлаўна

Начальнік

14

панядзелак, серада, чацвер, пятніца
8.00-13.00

7

Радзюкевіч Таццяна Анатольеўна

Галоўны спецыяліст

14

чацвер
8.00-13.00

8

Лапо
Алена Мікалаеўна

Галоўны спецыяліст

14

1,3 панядзелак, аўторак
8.00-13.00

9

Долгушава
Таццяна Уладзіміраўна

Галоўны спецыяліст

14

2,4,5 серада, пятніца
8.00-13.00


п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Найменне сельскага Савету

Дні і час

кансультаванне грамадзян
па зямельным пытянням

праца на тэрыторыі сумесна з старшыней сельсавета

1

Кабышаў
Віктар Іванавіч

Галоўны спецыяліст

Пашкаўскі

аўторак, чацвер, пятніца
8.45-13.00

аўторак, чацвер, пятніца
14.00-16.00

Махаўскі

2,4 серада
8.00- 13.00

2,4 серада
14.00-15.00

Сідаравіцкі

3,5 серада
9.00-13.00

3,5 серада
14.00-16.00

2

Дзямідава Анастасія Васілеўна

Галоўны спецыяліст

Буйніцкі

панядзелак, среда,
9.00-13.00

панядзелак, среда,
14.00-16.00

Падгор’еўскі

чацвер
8.45-13.00

чацвер
14.00-16.00

Сухарэўскі

1,3 пятніца
9.00-13.00

1,3 пятніца
14.00-16.00

3

Радзюкевіч Таццяна Анатольеўна

Галоўны спецыяліст

Палыкавіцкі

панядзелак, пятніца
8.00-13.00

панядзелак, пятніца
14.00-17.00

Княжыцкі

аўторак, 2,4 серада
8.00-15.00

аўторак, 2,4 серада
15.00-16.45

Заводска-слабодскі

3,5 серада
9.50-13.00

3,5 серада
14.00-15.30

4

Лапо
Алена Мікалаеўна

Галоўны спецыяліст

Мастоцкі

чацвер, 2,4 пятніца
9.00-13.00

чацвер, 2,4 пятніца 14.00-16.00

Вендаражскі

2,4 панядзелак
9.30-15.00

2,4 панядзелак
15.00-16.00

Дашкаўскі

серада, 1,3,5 пятніца
8.30-13.00

серада, 1,3,5 пятніца
14.00-15.50

5

Долгушава
Таццяна Уладзіміраўна

Галоўны спецыяліст

Кадзінскі

аўторак, чацвер
9.00-13.00

аўторак, чацвер
13.00-15.50

Семукацкі

3 серада
10.00-13.00

3 серада
14.00-15.30

Вейнянскі

панядзелак
9.00-13.00

панядзелак
14.00-16.20